blog_2

Aydınlatma Teknolojileri

Aydınlatma alanında müşterilerimizin beklentilerini karşılamakla kalmıyor teknolojik gelişmeleri yakinen takip ediyor ve yenilikçi ürünler-çözümler geliştiriyoruz.

Bu alandaki temel faaliyetlerimizi şöyle özetleyebiliriz:

– Güneş Enerjili LED Aydınlatma

LED teknolojisinin verimlilik üstünlüğünü Güneş’ten sağladığımız enerji ile birleştirdiğimizde ortaya temiz, verimli, ekonomik ve yenilikçi ürünler çıkmaktadır.
Bu perspektifte aydınlatma amaçlı şarj kontrolcüsü, DC/DC LED sürücüsü, özel tiplerde LED armatürler geliştirmiş bulunmaktayız.

– Özel Tasarım LED Aydınlatma Sistemleri

Mobilya aydınlatma, Demiryolu sinyalizasyon, Savunma sanayi gibi farklı uygulama alanlarına yönelik LED aydınlatma sistemleri ve LED sürücüleri tasarlamış bulunmaktayız.

– UV-C Aydınlatma

UV-C Aydınlatma, yaşadığımız COVİD-19 salgını ile birlikte etkili bir sterilizasyon yöntemi olarak çok öne çıkmaktır. R&P Mühendislik bu alanda da ürün tedariği, LED UV-C modül tasarımı, LED/floresan sterilizasyon araçları tasarımı ve üretimi konularında hizmetler veriyoruz.

Teknoloji ile insan sağlığına yönelik çözümler geliştirmenin mutluluk ve sorumluluğunu taşıyoruz.

services_02

Periodic sealing will keep the asphalt driveway in top condition. We’d like to introduce you with 6 simple steps to seal your driveway.

  • Watch an Overview Video
  • Prepare the Area
  • Repair Cracks and Holes
  • Spread the Sealer
  • Don’t walk on your new surface
  • Let it dry overnight

İLGİLİ PROJELERİMİZ

BU ALANDA BAŞARI İLE TAMAMLADIĞIMIZ GEÇMİŞ PROJELERİMİZ

KATALOG İNDİR

Aydınlanma Teknolojileri Alanındaki Çalışmalarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Kataloğumuzu İndirebilirsiniz.