BİZ KİMİZ?

Şirketimiz 2015 yılında Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sağlanan Teknogirişim Sanayi Destek Programı (TGSD) kapsamında kurulmuştur.

Alanında uzman ve deneyimli bir mühendis ekibi bulunan şirketimiz, İvedik O.S.B. bölgesinde bulunan atölye ve proje ofisi ile hizmet vermektedir.

rpmuhendislik-hakkimizda01

FAALİYET ALANLARIMIZ VE PROJELERİMİZ

R&P Mühendislik ve Danışmanlık, mevcut kadrosunun Güç Elektroniği alanındaki deneyimi ile başta Güneş Enerji sistemleri olmak üzere ülkemizde yeni ve gelişmekte alanlarda ar-ge çalışmaları yürütmenin yanında müşteri odaklı çözümler de üretmektedir.
Bu çerçevede, Güneş Enerjili Akıllı Aydınlatma sistemleri, Solar Şarj (MPPT) ve Batarya Yönetim (Battery Managment Systems) alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.
Bunların yanında R&P Mühendislik ve Danışmanlık, otomasyon ve aydınlatma sektörlerine yönelik de Güç Elektroniği projeleri de sürdürmektedir.
Ayrıca R&P Mühendislik ve Danışmanlık olarak gömülü elektronik ve robotik alanlarında da uygulama geliştirmekte ve ürün tedariği sağlamaktayız.
Ar-Ge ve üretim çalışmalarının yanı sıra Türkiye’de gelişmekte olan yenilenebilir enerji alanında da sistem tasarımı, kurulumu ve danışmanlık hizmetlerini de müşterilerimize sunmaktayız.

Misyonumuz

Enerji, savunma ve tüketici elektroniği alanlarında, ileri teknoloji temelli ürünler ve mühendislik hizmetleri sunmak. Ülke ekonomisine, sürdürülebilir çevre politikalarına ve bu doğrultuda teknoloji üretimine katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Alanında yarattığı gelişim ve ilkeleri ile müşterilerimiz ve çalışanlarımız tarafından tercih edilen ve güvenilen bir firma olmak.

Değerlerimiz

Sürdürülebilirlik
Uzmanlık
Güven
Verimlilik
Fark Yaratabilmek

rp-muhendislik-hakkimizda02